مشاوره حرفه ای پروژه کسری خدمت

۳۴ بازديد
 
5 / 5 ( 1 vote )

پروژه کسری خدمت : خدمت مقدس سرزی عث اقتدار و انسجام نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است. انجام دوره دو ساله سرزی بر همه ی مردان لای ۱۸ سال بعیت ایرانی واجب می شد. مگر اینکه به علت شرایط خاص، قانون آنان را از خدمت سرزی معاف اعلام کند.

مدت زمان خدمت مقدس سرزی مشولان عادی ۲۴ ماه است. آنها می یست طول این مدت دو ساله کلیه ی آموزش های رزمی و نظامی را فرا بگیرند شرایط اضطراری برای دفاع از مرزهای کشور عزیزمان اعزام شوند. مشاوره نظام وظیفه می تواند شما را زمینه کسری خدمت راهنمایی نماید.

پروژه کسر خدمت سرزی

 

سازمان نظام وظیفه عمومی، مدت زمان خدمت سرزی را تحت شرایط خاصی کاهش داده است و مشمولان نیازی نیست که ۲۴ ماه به خدمت سرزی مشغول شند.

برای مثال این را ید بدانید که خانواده های شهدا، جانزان و ایثارگران، مشولانی که شهرهای مرزی و بد آب و هوا خدمت می کنند از مدت زمان خدمت آنها کسر می شود و عنوان کسری خدمت سرزی می توانند مدت زمان کمتر از ۲۴ ماه به خدمت سرزی بروند .


بیشتر بخوانید: پروژه کسری خدمت چیست؟


مدت زمان کسری خدمت پروژه های سرزی

یکی از راه های کسر خدمت سرزی ارائه پروژه کسر خدمت است که کوه شدن مدت زمان دوره خدمت دوساله، را پی دارد.

پروژه کسر خدمت ید متناسب رشته تحصیلی و مناسب برای ارگان های نظامی و لشکری کشور شد.

دانشجویانی که مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری یا فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری هستند. یا اینکه فارغ التحصیلان نخبه و استعداد خشان مقطع کارشناسی شند.  امکان اخذ پروژه کسر خدمت را دارند و می توانند از کسری خدمت سرزی استفاده کنند.

فرد مشمول گاها اخذ پروژه های کسری خدمت سرزی می تواند تمام دوره خدمت خود را کسری بگیرد و فقط برای انجام خدمت دوره آموزشی ضرورت به یگان مراجعه کنند.

البته توجه داشته شید که این زمینه کارهای بسیاری می توان انجام داد که مشمولان خدمت قاند انجام چند پروژه کسری خدمت، برای هر پروژه فرضا شش ماه کسری یافت کنند. آنها می توانند به وسیله ی چند پروژه کسری خدمت متوسط به کسری خدمت سرزی امیدوار تر شند.

یافت پروژه کسر خدمت برای مشمولان غیر نخبه

یکی از راه های اخذ پروژه کسری خدمت عضویت بنیاد ملی نخبگان و خواست پروژه کسری می شد که این امکان فقط برای نخبگان واجد شرایط فراهم می شد.

یعنی افرادی که کنکور سراسری کارشناسی جزو رتبه های برتر بودند یا المپیاد های دانش آموزی موفق به احراز رتبه ی برتر شده اند و یا دارندگان مقام جشنواره خوارزمی و …

حال این سوال پیش می آید که آیا برای یافت پروژه کسری خدمت، ید عضو بنیاد ملی نخبگان شیم. یا راه دیگری نیز دارد ؟

جالب است بدانید که کلیه ی دانشجویانی که مقطع کارشناسی ارشد را طی می کنند. می توانند جهت انجام یک یا چند پروژه تحقیقاتی برای سازمان های نظامی به اخذ پروژه کسری خدمت اقدام نمایند.

پروژه های کسری خدمت سرزی

می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

اخذ پروژه کسری خدمت حتی از طریق پایان نامه

برای پایان نامه سی هم می توان خواست کسری خدمت از سرزی را داد.

بدین صورت که پایان نامه و سی دی مربوط به آن به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارایه داده می شود و پایان نامه جهت داوری به یک سازمان نظامی مرتبط موضوع پایان نامه فرسده می شود.

بعد از چند ماه سازمان نظر خود را به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اعلام می کند که شما می توانید پس از آن یک پروژه تحقیقاتی کسر خدمت دیگر نیز اخذ کنید.


بیشتر بخوانید: کسری خدمت سرزان مهل


یافت پروژه کسر خدمت سرزی

برای یافت پروژه کسری خدمت سرزی عموما نیازی به مراجعه حضوری به سازمان های مروبطه نیست. شما صرفا می توانید از طریق یک سری موسساتی که این حوزه فعالیت می کنند، از نیاز سازمان های پذیرنده پروژه آگاهی یابید.

زیر لیست تعدادی از سازمان هایی را معرفی خواهیم کرد که از طریق آنها می توانید پروژه کسری خدمت اخذ نمایید.

 • دانشگاه صنعتی مالک اشتر
 • صا ایران
 • سازمان هوافضا
 • سازمان صنایع یایی
 • سازمان تربیت بدنی سپاه

و صد ها ارگان و موسسات دولتی و غیر دولتی دیگر …

مراحل یافت پروژه کسری خدمت

افراد می یست قبل از تشکیل پرونده ابتدا اطلاعات لازم را کسب کنند، سپس مسئولین سازمان های ارائه دهنده پروژه کسری خدمت ارتط برقرار کنند و برای یافت پروژه کسری موافقت آن ها را جلب کنند.

برای جلب رضایت سازمان های ارایه دهنده پروژه کسری خدمت، موسساتی وجود دارند که آنها همکاری می کنند و شما می توانید از طریق آن ها به سلیقه ارگان های مربوطه پی ببرید.

همچنین مشمولین می توانند توجه به حیطه کاری سازمان های تحقیقاتی این مراکز حضور یایند و پروژه کسری یافت نمایند.

مراحل یافت پروژه های کسری خدمت، و بدون گرفتن کد یا صفر شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ .

اشتهات رایج انجام پروژه های کسری خدمت

کسری خدمت پروژه تحقیقاتی از آن دسته کسری های خدمتی است که بسیاری از مشمولان از شرایط آن آگاهی نداشته اند. حتی به دلیل عدم اطلاع از این قانون، فرصت معافیت از خدمت را از خود صلب می کنند .

پروژه های کسری خدمت سرزی حساسیت بسیار لایی دارند . تعداد زیادی از این پروژه ها روزانه به دست سازمان ها و ارگان های ارایه دهنده می رسند، اما مشمولان مسفانه موفقیتی این کار به دست نمی آورند .

عدم توجه به نگارش پروژه های تحقیقاتی، انتخاب موضوعات، سازمان پذیرنده پروژه، مدت زمان انجام پروژه، مراحل انجام پروژه و بسیاری موارد دیگر عث می شود مشمولین خدمت سرزی شانس خوب کسری خدمت را از دست بدهند و یک حرکت عجولانه فرصت کسری خدمت پروژه تحقیقاتی را از خود می گیرند.

مشاوره یافت پروژه کسری خدمت

مشاوران مرکز مشاوره آویژه دانش امر مشاوره نظام وظیفه و پروژه های کسری خدمت سرزی تجربه زیادی دارند و می توانند بررسی شرایط فردی ، تحصیلی ، معدل، رشته تحصیلی و موضوع به شما مشاوره دهند بهترین پروژه های تحقیقاتی را برای کسری خدمت سرزی آماده کنید .

توجه به اینکه برای رشته های تحصیلی مختلف، ارگان های زیادی وجود دارند.

همچنین مشمولان موضوعات گوناگونی برای پروژه های تحقیقاتی روبه رو هستند. بنابر این مشاوران نظام وظیفه آویژه دانش که این زمینه فعالیت می کنند. می توانند شما را زمینه انتخاب موضوع و ارگان های پذیرنده راهنمایی کنند .

خدمات مشاوره یافت پروژه کسری خدمت مرکز مشاوره آویژه دانش به اینجا ختم نمی شود . مشاوران نظام وظیفه می توانند گاها صورتی که شما نیاز به راهنمایی بیشتر داشته شید . آنان خود کار پروژه تحقیقاتی شما را به دست بگیرند بتوانید از مزایای پروژه بهره ببرید و به کسری بلند مدت از خدمت سرزی امیدوار شوید.

نکاتی که ید ره پروژه کسر خدمت بدانید

همین شروع کار ید گفت که اخذ پروژه های کسر خدمت همچون دیگر کارهای اداری مستلزم آشنایی است.

اطلاعات کامل شما این زمینه فرایند اخذ پروژه ساده تر می کند که البته متقاضیان این امر نید ناامید شوند زیرا آن ها می توانند حضور موسساتی که این راس معرفی شده است، بدون هیچ مشکلی این زمینه اقدام به یافت پروژه کسری خدمت کنند.

طبق آخرین راهنمای اخذ پروژه بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، کنون روند تغییر کرده است و به این صورت است نامه های شروع به کار از سازمان ارائه کننده پروژه به بنیاد ارسال می شوند.

البته پس از بررسی بنیاد رد یا تأیید می شوند، ولی تغییراتی که این زمینه انجام شده است اکنون نامه های شروع به کار ابتدا برای تأیید به ارگان دیگری ارسال می شود و تنها صورت تأیید آن ارگان است که بنیاد پروژه ها را مورد بررسی قرار می دهد و تأیید یا رد می کند.

روشن است که انجام پروژه های تحقیقاتی کسر خدمت توسط متقاضیان قبل از یید اقدامی اشته است.

زیرا ممکن است صورتی که فرد رابطه تأیید بکارگیری از بنیاد، پیگیری های لازم را انجام نداده شد و پروژه را به اتمام رسانده شد، متضرر گردد. بدون اطمینان از تأیید نامه کسری خدمت ن بنیاد، به هیچ وجه کار پروژه را شروع نکنید!

 

پروژه های کسری خدمت سرزی

می توانید از استفاده از تلفن ثابت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراسنها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش زمینه معافیت سرزی:

 • مشاوره معافیت پزشکی
 • مشاوره خرید خدمت
 • مشاوره معافیت کفالت
 • مشاوره معافیت ایثارگری
 • مشاوره معافیت تحصیلی
 • مشاوره کسری خدمت
 • مشاوره امریه
 • مشاوره سرز نخبگی (سرز نخبه وظیفه)
 • مشاوره اعزام به خدمت
 • مشاوره غیبت و جریمه خدمت سرزی
 • مشاوره تعجیل و تمدید خدمت سرزی
 • مشاوره خروج از کشور برای مشمولان نظام وظیفه خدمت سرزی
 • اخر نظام وظیفه
 

مشاوره حرفه ای پروژه کسری خدمت

شما می توانید مطالعه مقالات ما این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و صورت نیاز تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران شماره .

مشاوره حرفه ای پروژه کسری خدمت

 

 

    

 

منبع:لینک منبع
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.